Zde naleznete informace o Letenské pláni a o Letné na Praze 7.

Letní Letná - Program

Letní Letná - Program - obrázek

Letní Letná - Program - obrázek

Pokud nemáte čas nebo se vám prostě nechce chodit do pokladny Letní Letné, která funguje od 18. srpna přímo na místě, máte možnost koupit také vstupenky na hlavní hvězdu, soubor Les Colporteurs v síti Ticketpro. Přímý prolink je zde: Les Colporteurs.

Program naleznete nize:
Program Letní Letné 2008:

St / We: 20. 8.
11:00 Teátr Víti Marčíka – Šípková Růženka
14:00 Václav Strasser – Duhové bubliny
15:30 Vojta Vrtek – Kejklířské kousky – Po skončení workshop Zdarma
17:00 Teátr Víti Marčíka – Tři zlaté vlasy děda Vševěda
18:00 Vojta Vrtek – Don Quijote z Doudleb
21:00 Cie Moglice - Von Verx (FR) – I look up, I look down…

Centrum Prahy:
15:00, 17:00 Escarlata Circus (ESP) – Llenties i Marabú

Čt / Th: 21. 8.
11:00 Teátr Víti Marčíka – Tři zlaté vlasy děda Vševěda
14:00 Teátr Víti Marčíka – Šípková Růženka
15:30 Vojta Vrtek – Kejklířské kousky – Po skončení workshop Zdarma
17:00 Buchty a loutky – Tři malá prasátka
18:00 Teátr Víti Marčíka – Mystéria buffa
19:00 Krepsko – Dronte etc.
21:00 Cie Moglice - Von Verx (FR) – I look up, I look down…
22:00 Krepsko – Koncert Zdarma

Centrum Prahy:
15:00, 17:00 Escarlata Circus (ESP) – Llenties i Marabú
19:00 Primate - Percusión Teatral (VEN) Zdarma

Pá / Fr: 22. 8.
11:00 Divadélko U panáků – Chodské pohádky
14:00 Escarlata Circus (ESP) – Llenties i Marabú
15:30 Buchty a loutky – Neposlušná kůzlátka
17:00 Escarlata Circus (ESP) – Llenties i Marabú
19:00 Buchty a loutky – Rocky IX
21:00 Cie Moglice - Von Verx (FR) – I look up, I look down…

Centrum Prahy:
15:00, 19:00 Primate - Percusión Teatral (VEN) – Zdarma

So / Sa: 23. 8.
11:00 Escarlata Circus (ESP) – Llenties i Marabú
14:00 Escarlata Circus (ESP) – Llenties i Marabú
15:30 Divadlo Minor – Pojízdný lunapark Schworz
17:00 Divadlo Kufr – Tančíček Adušiadáši
18:00 Primate - Percusión Teatral (VEN) Zdarma
19:00 Divadlo Vosto5 – Košičan 3
21:00 Cie Moglice - Von Verx – I look up, I look down…
22:00 Primate - Percusión Teatral (VEN) Zdarma

Ne / Su: 24. 8.
11:00 Bilbo Compagnie – Klaun Bilbo
14:00 Divadlo Minor – Pojízdný lunapark Schworz
15:30 Václav Strasser – Duhové bubliny
17:00 Divadlo jednoho Edy – Jak chodil Kuba za Markytou
18:00 Divadlo Truhla – Promisstown
19:00 Divadlo Vosto5 – Karavan Evropa
21:00 Jablkoň – Koncert

Po / Mo: 25. 8.
11:00 Divadelní společnost Koňmo – Jak šlo vejce na vandr
14:00 Teátr Víti Marčíka – Bajaja
15:30 Vojta Vrtek – Kejklířské kousky – Po skončení workshop Zdarma
17:00 Teátr Víti Marčíka – Sněhurka a sedm trpaslíků
19:00 Divadlo Vosto5 – Karavan Evropa
21:00 Décalages (CZ/FR) – Posedlost

Centrum Prahy - před obchodním centrem Palladium:
17:00 Décalages (CZ/FR) – Site-specific Zdarma

Út / Tu: 26. 8.
11:00 Teátr Víti Marčíka – Sněhurka a sedm trpaslíků
14:00 Teátr Víti Marčíka – Bajaja
15:30 Vojta Vrtek – Kejklířské kousky – Po skončení workshop Zdarma
17:00 Divadlo Minor – Pojízdný lunapark Schworz
18:00 Teátr Víti Marčíka – Mystéria buffa
19:00 Divadlo Vosto5 – Karavan Evropa
21:00 Décalages (CZ/FR) – Posedlost

St / We: 27. 8.
11:00 Divadélko Romaneto – Pohádka z Krkonoš
14:00 Václav Strasser – Duhové bubliny
15:30 Buchty a loutky – Žabák Valentýn
17:00 DAMU – Světlušky a světlouškové + Pohádka o Šetkovi
19:00 Buchty a Loutky – Baryk
21:00 Divadlo Vosto5 – Špialová ruka

Čt / Th: 28. 8.
11:00 Potulné loutkové divadlo Já to jsem – Královská moudrost
14:00 Buchty a loutky – Neposlušná kůzlátka
15:30 Potulné loutkové divadlo Já to jsem – Královská moudrost
17:00 Buchty a loutky – Tři malá prasátka
18:00 Václav Strasser – Duhové bubliny
19:00 Divadlo Vosto5 – Špialová ruka
21:00 Les Colporteurs (FR) – Le fil sous la neige

Pá / Fr: 29. 8.
11:00 Divadélko Romaneto – Vodnická pohádka
14:00 Václav Strasser – Duhové bubliny
15:30 DAMU – Ohnivákmen
17:00 Divadelní lázně – O zamilované ježibabě
19:00 Krepsko – Alma a Amanda
21:00 Les Colporteurs (FR) – Le fil sous la neige

So / Sa: 30. 8.
11:00 Cirkus Žebřík – O nebojácném Ondrovi
14:00 Damúza – Dlouhý, Široký a Bystrozraký*
15:30 Jakub Folvarčný – Tajná Pohádka (O Hadovi)
17:00 Divadlo PTP – Sešli se 3 a stalo se…*
18:00 Vyrob si své letadýlko – La Kantýna
19:00 Krepsko – Alma a Amanda
21:00 Les Colporteurs (FR) – Le fil sous la neige
Ne / Su: 31. 8.
11:00 Divadlo jednoho Edy – O nezbedném čertovi*
14:00 Václav Strasser – Duhové bubliny
15:00 Teatrotoč – Teplo, tepleji, nejtepleji
16:00 Damúza – Dlouhý, Široký a Bystrozraký
17:00 Divadlo Basta-Fidli – O tureckém rybáři
18:00 Megan Cameron (AUS) – Andy Clockwise
19:00 Jakub Folvarčný – Ušima podzimu
21:00 Les Colporteurs (FR) – Le fil sous la neige

Po / Mo: 1. 9.
11:00 Divadélko Romaneto – Indiánská pohádka
14:00 Divadlo jednoho Edy – O červené Karkulce*
15:30 Divadlo Minor – Pojízdný lunapark Schworz
17:00 Václav Strasser – Duhové bubliny
19:00 ANPU – Konec srandy - konec psiny**
21:00 Les Colporteurs (FR) – Le fil sous la neige

Út / Tu: 2. 9.
11:00 Václav Strasser – Duhové bubliny
14:00 Divadélko Romaneto – Pejsek a kočička jedou na koncert
15:30 Tonda Novotný – Když jde pusa na špacír
21:00 Les Colporteurs (FR) – Le fil sous la neige
* Na úvod uvidíte: Megan Cameron (AUS): Fin
** Na úvod uvidíte: Megan Cameron (AUS): Andy Clockwise


Více info naleznete zde: http://www.letniletna.cz
Ne 24. srpen 2008, 20:40:24 CEST
kerim003
Email:
letenskaplan@email.cz


Google




Name
Email
Comment
Or visit this link or this one